Ο επικεφαλής του ΣΥΡΙΖΑ επισκέφθηκε το εκλογικό περίπτερο της περιφερειακής παράταξης «Πρώτα η Πελοπόννησος»
Στην Κόρινθο βρίσκεται το πρωί της Παρασκευής ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ – Π.Σ, Στέφανος Κασσελάκης.
Ο επικεφαλής του ΣΥΡΙΖΑ επισκέφθηκε το εκλογικό περίπτερο της περιφερειακής παράταξης «Πρώτα η Πελοπόννησος» και συναντήθηκε με τον υποψήφιο περιφερειάρχη Μανώλη Μάκαρη και τους υποψήφιους περιφερειακούς συμβούλους Κορινθίας.
Ακολούθησε σύντομος περίπατος στο κέντρο της πόλης και συνομιλίες με τους πολίτες.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.Εντάξει