Το ζεϊμπέκικο του πρώην παίκτη του «Survivor» και το φιλί στο στόμα με τη σύντροφό του στο «Έρωτά μου αγιάτρευτε»
Ο πρώην παίκτης του «Survivor» σηκώθηκε σε κάποια στιγμή από τη θέση του για να χορέψει ένα ζεϊμπέκικο.
Κατά τη διάρκεια της εκπομπής, το ζευγάρι που γνωρίστηκε μέσα από το ριάλιτι επιβίωσης, δεν δίστασε να ανταλλάξει μερικά φιλιά στο στόμα. Όταν άκουσαν το «Έρωτά μου αγιάτρευτε» πήραν αγκαλιά ο ένας τον άλλο και έδωσαν ένα ακόμη φιλί, με την κάμερα της εκπομπής να το έχει καταγράψει.