Ο κριτής εντυπωσιάστηκε με το στυλ της παίκτριας
«Τι εξέλιξη είναι αυτή βρε παιδί μου. Τι πράγμα είναι αυτό ρε παιδί μου. Τι πράγμα είσαι. Είσαι και καθηγήτρια έτσι;», σχολίασε ο κριτής.
«Δασκάλα», απάντησε η παίκτρια.
Και στη συνέχεια, πρόσθεσε: «Μπράβο σου, μπράβο σου. Το αξίζεις πραγματικά. Είναι πάρα πολύ ωραίο. Καλά κάνανε οι συμπαίκτριές σου και σε αντάμειψαν με αυτό, γιατί μερικές φορές πρέπει να μιλάει η ψυχή μας και όχι το ανόητο χέρι μας και να βάζει έναν βαθμό οποιονδήποτε. Είσαι σχεδόν στο απόλυτο, το οποίο είμαι σίγουρη ότι έρχεται».
Ο Λάκης Γαβαλάς βαθμολόγησε τελικά με 4, ο Στέλιος Κουδουνάρης με 3 και η Έβελυν Καζαντζόγλου με 4.