Με ένα story στο Instagram η παρουσιάστρια έκανε γνωστό το ατύχημα, που είχε ο σύζυγός της
Σε story που ανάρτησε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram η παρουσιάστρια, δείχνει στο κοινό της τον σύζυγό της να προσπαθεί να ανέβει μερικά σκαλιά, κρατώντας πατερίτσες.
Δεν έχει αναφέρει περαιτέρω λεπτομέρειες για το πώς συνέβη το ατύχημα, ούτε πόσο σοβαρή είναι η ζημιά που έπαθε ο Θοδωρής Μαροσούλης.
Πάνω στο story της, η δημοσιογράφος και παρουσιάστρια του «MEGA Καλημέρα» έγραψε για τον αγαπημένο της: «Η γέφυρα έπεσε, αλλά δεν πέφτει ποτέ πραγματικά».
Δείτε το story:
![μαροσουλης_2](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-04-12/μαροσουλης_2.jpg)
Φωτογραφία άρθρου: ΝDPPHOTO