Σαν Σήμερα: H ημέρα που άλλαξε την ζωή της Έλενας Παπαρίζου
467
Η ζωή της Έλενας αλλάζει σε μια βραδιά!
Σαν σήμερα 2 Μαρτίου 2005 η Ελλάδα επιλέγει το My Number One για να είναι αυτό το τραγούδι με το οποίο η Έλενα Παπαρίζου θα εκπροσωπήσει την Ελλάδα στη Eurovision στο Κίεβο.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.Εντάξει