Μπορεί και κάθε μέρα να νιώθω έτσι, τόνισε το μοντέλο
Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου μίλησε για τις ανασφάλειες που έχει με την εμφάνισή της, αλλά και τη σχέση με τον σύντροφό της.
Αρχικά, ανέφερε: «Πάρα πολλές φορές και κάθε μέρα μπορεί. Γιατί εσύ όταν κοιτάς στον καθρέφτη λες ουάου; Λες κάποιες μέρες είσαι οκέι, κάποιες δεν είσαι, κάποιες δεν σου αρέσουν τα μαλλιά σου, κάποιες λες α έβγαλα και δυο ρυτίδες, αν να και μια άσπρη τρίχα».
Σχετικά με το αν συζεί με τον άντρα που είναι σε σχέση, Γιάννη Καραβασάνη, το μοντέλο και παρουσιάστρια είπε: «Δεν μένουμε μαζί με τον σύντροφό μου. Πες του το, μπορεί και να το δει. Είναι καλό παιδί, είναι πολύ καλόψυχος».
«Ακολουθώ τους πρώην μου στο Instagram. Ο σύντροφός μου δεν είναι των εκπλήξεων γιατί δεν μου αρέσουν οι εκπλήξεις», σχολίασε η Ηλιάνα Παπαγεωργίου.