H Ηλιάνα Παπαγεωργίου ποζάρει στο φακό με μποξεράκι
482
Δείτε τις φωτογραφίες που ανέβασε το γνωστό μοντέλο από το Μπέβερλι Χιλς
Εδώ καταχείμωνο, εκεί κατακαλόκαιρο… ΗΗλιάνα Παπαγεωργίου τις μέρες που στη χώρα μας σαρώνει ο χιονιάς βρίσκεται στο Μπέβερλι Χιλς και απολαμβάνει όμορφες στιγμές.
Η γνωστή παρουσιάστρια μετά το τέλος των γυρισμάτων για το Style me Up ταξίδεψε στις αγαπημένες της Ηνωμένες Πολιτείες όπου άλλωστε έμενε για αρκετά χρόνια.
Από την άλλη πλευρά του Ατλαντικού μοιράζεται στιγμές από την καθημερινότητά της με τους διαδικτυακούς της φίλους. Χθες το απόγευμα μοιράστηκε φωτογραφίες από την κουζίνα του σπιτιού που διαμένει.
Το μοντέλο πόζαρε στο φακό φορώντας μποξεράκι, ροζ φανελάκι και φτιάχνοντας πρωινό!
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.Εντάξει