ΕΟΔΥ: Που θα γίνουν σήμερα δωρεάν rapid test

177

Που θα γίνουν σήμερα δωρεάν rapid test

  1. Δ. Ελευσίνας, Πολιτιστικό Κέντρο Κίμωνος και Παγκάλου, (απέναντι από την Εκκλησία Αγίου Γεωργίου), 11:00-17:00
  2. Δ. Διονύσου, Πεντζερίδου 3, πολιτιστικό κέντρο του Αγίου Στεφάνου, 09:30-15:00
  3. Δ. Αμαρουσίου, Κεντρικό ΚΑΠΗ Αμαρουσίου, Περικλέους 22, 09:30-15:00
  4. Δ. Πειραιά, Β΄1 ΚΑΠΗ, Βασιλ. Γεωργίου Β’ 12, 09:30-15:00
  5. Δ. Αλίμου, Κανάρη 1, παραπλεύρως Δημοτολογίου Αλίμου, 12:00-18:00
  6. Δ. Γλυφάδας, Παλιό Δημαρχείο Γλυφάδας, απέναντι από την Εκκλησία Αγίου Κωνσταντίνου, Βασιλέως Κων/νου, 09:30-15:00
  7. Δ. Περιστερίου, Δημαρχείο, 11:00-18:00
  8. Δ. Πετρούπολης, Β’ ΚΑΠΗ Πετρούπολης, 09:30-15:00
  9. Δ. Αχαρνών, Δημαρχείο Αχαρνών, 09:30-15:00
  10. Δ. Ιλίου, Αίαντος και Χρυσηίδος (Δημαρχείο), 09:00-15:00
  11. Δ. Χαϊδαρίου, Δημαρχείο – Στρ. Καραϊσκάκη 138 και Επαύλεως, 09:00-15:00
  12. 1ο πολυδύναμο κέντρο-Δημοτικό Ιατρείο-Καλφοπούλειο Υγειονομικό Κέντρο, Σόλωνος 78 09:30-19:30 (κατόπιν ραντεβού-2103626869, 210362869)
  13. 2ο πολυδύναμο Κέντρο-Δημοτικό Ιατρείο-Νέος Κόσμος, Φανοσθένους & Φρειδερίκου Σμιθ,  09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2109239865, 2109249787)
  14. 3ο Δημοτικό Ιατρείο-Πετράλωνα,Θεσσαλονίκης & Ηρακλειδών, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2103427515, -513, 2103469165)
  15. 4ο Δημοτικό Ιατρείο-Κολωνός, Προποντίδος & Αγίας Σοφίας 110, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2105121921, 2105157239)
  16. 5ο Δημοτικό Ιατρείο-Άνω Πατήσια, Σαρανταπόρου 4, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2102015510, -511, 2102015559)
  17. 6ο πολυδύναμο Κέντρο- Δημοτικό Ιατρείο-Κυψέλη, Χανίων 4Β, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2108836200, 2108220209)
  18. 7η Δημοτική Κοινότητα, Αμπελόκηποι, Πανόρμου 59, (είσοδος από Βραστόβου), 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού, 2106993487)
  19. Νότια Πύλη ΔΕΘ, (είσοδος από Λεωφ. Στρατού με Αγγελάκη) 08:30-20:30.
  20. Δ. Πυλαίας, Α ΚΑΠΗ Πυλαίας, Πολυτεχνείου 11, 09:00 – 15:00
  21. Δ. Καλαμαριάς, εντός δημοτικού θεάτρου, οδός Χηλής και Τριπόλεως 12, 13:00-19:00
  22. Δ. Θέρμης, προαύλιος χώρος ΚΑΠΗ Τριλόφου, Περικλέους 2, 09:00 – 15:00
  23. Δ. Χαλκηδόνας, κτίριο κοινότητας, Νέα Μεσήμβρια, 09:00-15:00
  24. Δ. Κορδελιού- Ευόσμου, ισόγειο δημαρχείου Ευόσμου, Π. Μελά 24,  09:00-15:00
  25. Δ. Δέλτα, ΚΑΠΗ Καλοχωρίου, Πλατεία Δημοκρατίας 1, 09:00-15:00
  26. Δ. Ωραιοκάστρου, Α’ ΚΑΠΗ Ωραιοκάστρου, Τραπεζούντος 31, 09:00-15:00
  27. Άνω Πόλη, 7ο Παράρτημα ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Ακροπόλεως 14, 09:00-15:00
  28. Κάτω Τούμπα, 8ο Παράρτημα  ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Αρτάκης 9, 9:00 – 15:00.
  29. Τριανδρία, 14ο Παράρτημα  ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Ηρώων 4, 9:00 – 15:00.
  30. Κοινωνικό Ιατρείο Ιεράς Μητροπόλεως Νεαπόλεως και Σταυρουπόλεως, Λαγκαδά 53, 11:00-17:00
  31. Ιατρείο ΕΟΔΥ στην Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας, Βασιλίσσης Όλγας 198, στον προαύλιο χώρο της περιφέρειας, 09:30-15:00
  32. Ιατρείο ΕΟΔΥ στη ΔΕΘ, είσοδος από Πύλη Εμπορίου στην Εγνατία, 08:30-15:30
  33. Αιτωλοακαρνανία, Αγρίνιο, Παλιά Λαχαναγορά, 09:00 – 15:00
  34. Αιτωλοακαρνανία, Αγρίνιο, ΚΑΠΗ Αγίου Κωνσταντίνου, 08:30 – 11:00
  35. Αιτωλοακαρνανία, ΚΑΠΗ Μεσολογγίου, 08:30-15:30
  36. Αιτωλοακαρνανία, Κοινοτικό Κτίριο, Ίδρυμα Τσώνη, Ναύπακτος, 09:00-14:00
  37. Άνδρος, Κ.Υ Άνδρου 09:00-17:00
  38. Αργολίδα, Αίθουσα «Δανάη», Στρατώνες Καποδίστρια, Άργος, 09:00-15:00
  39. Αργολίδα, Κέντρο Νεότητας, Ναύπλιο, 09:00-15:00
  40. Αρκαδία, Πλατεία Πετρινού, Τρίπολη, 09:00-15:00
  41. Αρκαδία, Παναρκαδικό Νοσοκομείο, Τρίπολη, 08:00-14:00
  42. Άρτα, Κέντρο Υγείας-ISOBOX, 08:30-15:30
  43. Άρτα, Γενικό Νοσοκομείο Άρτας-ISOBOX, 08:30-15:30
  44. Άρτα, Ελάτη Άρτας (Δήμος Γ. Καραϊσκάκη), 09:30-11:30
  45. Άρτα, Καστανιά Άρτας (Δήμος Γ. Καραϊσκάκη), 12:00-14:00
  46. Αχαΐα, Πάτρα, Εμπορικό και Βιομηχανικό Επιμελητήριο, 08:15-20:15
  47. Αχαΐα, Πάτρα, Κέντρο Υγείας Βορείου Τομέα, 08:00-20:00
  48. Αχαΐα, Αίγιο, Κέντρο Υγείας, Οίκημα Μάνας και Παιδί, 08:30-15:00
  49. Αχαΐα, Κάτω Αχαΐα, Πολιτιστικό Κέντρο Μελίνα Μερκούρη, 09:00-15:00
  50. Αχαΐα, Πάτρα, Παμπελοποννησιακό Στάδιο, 09:00-15:00
  51. Βοιωτία, Πνευματικό Κέντρο Θήβας,09.00-15.00
  52. Βοιωτία, Παλιό Δημαρχείο Λιβαδειάς,08.30-13.45
  53. Γρεβενά, Εξεταστήριο Θ. Ζιάκα 23, 08:30-15:00
  54. Δράμα, Πρώην Δημαρχείο, Έναντι Πλατεία Ελευθερίας, 08:00 – 14:30
  55. Δράμα, Κοινότητα Χωριστής, 09:00 – 11:15
  56. Έβρος, Φουαγιέ Δημοτικό Θέατρο Αλεξανδρούπολης, Λεωφόρος Δημοκρατίας 306,  08:30 – 15.30
  57. Έβρος, Παλιό Νοσοκομείο, Δήμητρας 19,  09:00 – 15.00
  58. Έβρος, Δημαρχείο Φερρών,  09:30 – 13.30
  59. Έβρος, Κ.Υ. Ορεστιάδας, Ευριπίδου Ζίγκμπουργκ 10, 08:30 – 15.30
  60. Έβρος, Ιατρείο Πτελέας Ορεστιάδας,  11:00 – 13.00
  61. Έβρος, Λιμάνι Καμαριώτισσας, Σαμοθράκη, 08:00-15:00
  62. Εύβοια, Λουτρά Αιδηψού, Λιμάνι, Αίθουσα ΟΛΝΕ, 08:30 – 15:30
  63. Εύβοια, Χαλκίδα, 4ο Καπη Χαλκίδας, 7ου Συντάγματος Πεζικού 20, Περιοχή Πειραϊκή Πατραϊκή, όπισθεν 4ου Λυκείου, 09:00 – 15:00
  64. Ευρυτανία, ΚΑΠΗ Καρπενησίου,08.30-15.30
  65. Ζάκυνθος, ΙΚΑ, 08:30-15:30
  66. Ηλεία, Αμαλιάδα, Δημαρχείο, 9:30-14:30
  67. Ηλεία, Πύργος, Αποστολική Διακονία – πλατεία Σάκη Καράγιωργα, 09:30-16:00
  68. Ημαθία, ΚΑΠΗ Βέροιας, Μαυρομιχάλη 14, 08:30-15:00
  69. Ημαθία, ΚΑΠΗ Αλεξάνδρειας, Πλατεία Σιδηροδρομικού Σταθμού, 09:00-15:00
  70. Ημαθία, ΚΑΠΗ Νάουσας, Σωφρονίου 25, 09:30-14:30
  71. Ηράκλειο, Πλατεία Αγίας Αικατερίνης, 09:00-15:00
  72. Ηράκλειο, Πλατεία Ελευθερίας, 09:00-15:00
  73. Ηράκλειο, ISOBOX – Πλατεία Δημαρχείου Γαζίου, 09:00-15:00
  74. Ηράκλειο, ISOBOX – Προαύλιος χώρος 7ης ΥΠΕ, 09:30-16:30
  75. Θάσος, Κέντρο Υγείας. Πρίνου, 08:00-15:00
  76. Θεσπρωτία, Ηγουμενίτσα, Πολιτιστικό Κέντρο Πάνθεον, 09:00-17:00
  77. Θεσπρωτία, ΓΝ Φιλιατών, 08:30-13:30
  78. Θεσπρωτία, Παλαιό ΚΕΠ Πέρδικας, 10:00-14:00
  79. Ικαρία, ΚΥ Υγείας Ευδήλου, 09:00-16:00
  80. Ιωάννινα, Περιφέρεια Ηπείρου. 09:00-17:00
  81. Ιωάννινα, Πλατεία Πύρρου, 09:00-14:00
  82. Ιωάννινα, Κοινοτικό Κατάστημα Μπάφρας, 10:00-13:00
  83. Ιωάννινα, Κόνιτσα, Κέντρο Υγείας, 09:00 – 15:00
  84. Ιωάννινα, Δελβινάκι, Κέντρο Υγείας, 09:00 – 15:00
  85. Καβάλα, Νομαρχείο Καβάλας, Εθνικής Αντιστάσεως 20, 09:00-15:00
  86. Καβάλα, Κέντρο Υγείας Χρυσούπολης, 08:30 – 15:30
  87. Καβάλα, ΚΑΠΗ Ελευθερούπολης, 09:00 – 14:30
  88. Κάλυμνος, Κεντρικός λιμένας Καλύμνου, 09:00- 14:00
  89. Λέρος, Δημοτικό Κτίριο Δόνα, 09:00-14:00
  90. Καρδίτσα, Πλατεία Νικολάου Πλαστήρα (Παυσίλυπο), Μυρμιδόνων 2, 08:00-16:00
  91. Καρδίτσα, Πλατεία Αγίας Παρασκευής, Τέρμα Σαρανταπόρου, 08:00 – 14:00
  92. Καρδίτσα, Δημαρχείο Μουζακίου, Προαύλιο Δημαρχείου, 08:00-10:00
  93. Καρδίτσα, Πνευματικό Κέντρο Σοφάδων, 10:30-12:30
  94. Καρδίτσα, Κεντρική Πλατεία Παλαμά, Ηρ. Πολυτεχνείου 12, 13:00-15:00
  95. Καστοριά, ISOBOX Λεωφόρος Κύκνων, 08:30 – 15:30
  96. Κέρκυρα, Δημοτικό Θέατρο , Μάντζαρου 5, 09:00-14:30
  97. Κέρκυρα, Κοινοτικό Ιατρείο Αχαράβης, Αχαράβη, 09:30-14:30
  98. Κεφαλονιά, Αργοστόλι, Πλατεία Βαλλιάνου, 08:00-16:00
  99. Κεφαλονιά, Ληξούρι, Κλειστό Γήπεδο, Στυλιανού Τυπάλδου, 09:00-15:00
  100. Κιλκίς, ΚΑΠΗ Κιλκίς, Καπέτα Γεωργίου 26, 09:00-17:00
  101. Κιλκίς, ΚΑΠΗ Αξιούπολης, Αξιούπολη,  08:30-15:30
  102. Κιλκίς, Γερακώνας, Αγροτικό Ιατρείο,  09:00-11:30
  103. Κιλκίς, Φιλυρια, Αγροτικό Ιατρείο,  12:00-14:30
  104. Κιλκίς, Μαυρονέρι, Αγροτικό Ιατρείο,  09:00-11:30
  105. Κιλκίς, Κάτω Απόστολοι, Αγροτικό Ιατρείο,  12:00-14:30
  106. Κοζάνη, Κέντρο Υγείας Κοζάνης, ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΟΥΣ 5Α,  08:15- 15:15
  107. Κοζάνη, Πνευματικό Κέντρο Πτολεμαΐδας, Περγάμου 62, 08:15-15:15
  108. Κόρινθος, Δημοτικό θέατρο Κορίνθου, Δαμασκηνού 57, πλησίον πανεπιστημίου, 08:30-15:30
  109. Κόρινθος, Πολυιατρείο Αγίων Θεοδώρων, 09:30-14:30
  110. Κως, Πάρκο Πασανικολάκη, 08:00-14:00
  111. Λακωνία, Κέντρο Υγείας Αρεόπολης 08:00-16:30
  112. Λακωνία, Κοινωνικό Φαρμακείο Σπάρτης, Ευαγγελίστριας 89, 09:30- 16:30
  113. Λακωνία, Πλατεία Φλωμοχωρίου 10:00-12:00
  114. Λακωνία, Γενικό Νοσοκομείο Μολάων, 09:30- 13:00
  115. Λάρισα,  Κεντρική Πλατεία, 08:00-15:30
  116. Λάρισα, Πλατεία ΟΣΕ, 08:00-18:00
  117. Λάρισα, Τύρναβος, Είσοδος Δημαρχείου, 08:00-12:00
  118. Λάρισα, Αμπελώνας Δημαρχείο, 13:00-15:00
  119. Λάρισα, Κ.Υ Ελασσόνας, 09:00-14:00
  120. Λάρισα, Στέκι Νέας Πολιτείας, Θεοδωρακοπούλου και Καϊρη, 08:00-15:30
  121. Λάρισα, Μύλος του Παππά, 08:00-15:30
  122. Λασίθι, Παλιό Δημαρχείο Αγίου Νικολάου, 09:30-16:00
  123. Λασίθι, Δημοτική Αίθουσα Σητείας, Πλατεία Συντριβανίου, 10:00-15:00
  124. Λέσβος, Κ.Υ Μυτιλήνης, 08:30 – 15:45
  125. Λευκάδα, ΚΑΠΗ, Σκιαδαρέση 3, 08:00-15:00
  126. Λήμνος, Μύρινα, είσοδος παλιού λιμανιού Μύρινας, 08:45-14:45
  127. Μαγνησία, ΚΑΠΗ Αγ. Βασιλείου Δήμου Βόλου, Χατζηαργύρη & Τριανταφυλλίδη 08:30-15:30
  128. Μαγνησία, Μεταξουργείο Βόλου, Καραμπατζάκη & Αναπαύσεως 09:00-14:30
  129. Μεσσηνία, Καλαμάτα, Αίθουσα “Α. Κουμουνδούρος”, 08:30 – 19:30
  130. Μεσσηνία, Μεσσήνη, Δασκαρόλειο Πολιτιστικό Κέντρο, 09:00 – 14:00
  131. Μεσσηνία, Κυπαρισσία, Isobox Νοσοκομείου,  09:30 – 14:30
  132. Μεσσηνία, Πύλος, Isobox Κέντρου Υγείας, 09:30 – 14:30
  133. Νάξος, Εκκλησία Αγίου Νικοδήμου, Χώρα 7:30-17:00
  134. Ξάνθη, Κέντρο Υγείας Ξάνθης, ISOBOX, Ανδρέα Δημητρίου 1, 08:00-14:00
  135. Νάξος, Εκκλησία Αγίου Νικοδήμου, Χώρα 7:30-17:00
  136. Ξάνθη, Περιφερειακό Ιατρείο Σέλερο,, 09:00 – 13:00
  137. Πάρος, ΚΑΠΗ Παροικιάς, 09:00-11:30
  138. Πάρος, Εκθεσιακός Χώρος Μαρίνα Νάουσας, 12:30-14:45
  139. Πάτμος, Σκάλα, Πνευματικό Κέντρο, Πάτμιον, 08:00-15:00
  140. Πέλλα, Δημαρχείο Γιαννιτσών, Χατζηδημητρίου και Εθνικής Αντιστάσεως, 08:30-15:30
  141. Πιερία, Ανδρομάχη, Κατερίνη, 08:00-15:00
  142. Πιερία, Αστική Σχολή Κατερίνης, Ειρήνης 10, 08:30-15:30
  143. Πρέβεζα, Αίθουσα Λιμενικού Ταμείου, Ελ. Βενιζέλου 20, 09:00-15:00
  144. Πρέβεζα, Δημαρχείο Καναλακίου, Καναλάκι, 09:00-12:00
  145. Πρέβεζα, Λιμενικό Ταμείο Πάργας, Πάργα, 12:30-14:00
  146. Ρέθυμνο, Αίθουσα Πνευματικού Κέντρου Ι.Ν. Αγ.Γεωργίου, Καλλιθέα, 09:00-14:00
  147. Ρέθυμνο, Αίθουσα Εκδηλώσεων Ι.Ν. Αγ. Κωνσταντίνου, Ηγ.Γαβριήλ, 09:00-14:00
  148. Ροδόπη, Περιφερειακή Ενότητα Ροδόπης, Δημοκρατίας 1, Κομοτηνή, 08:30-15:00
  149. Ροδόπη, Ιατρείο Ιάσμου, Διαλαμπής 14, 09:00 – 14:00
  150. Ρόδος, Πνευματικό κέντρο Κρεμαστής, Κρεμαστή, 09.00-14.30
  151. Ρόδος, Παλιό νοσοκομείο Ρόδου, Παπαλουκά 5-8, 08.30-15.00
  152. Σάμος, Isobox Κ.Υ. Καρλοβάσου, 08:00-15:00
  153. Σάμος, Καφενείο ΚΑΠΗ, 08:00-15:00
  154. Σάμος, Isobox Γ.Ν. Σάμου, 09:00-11:30
  155. Σέρρες, Κ.Υ. Σερρών, 08:30-19:30
  156. Σέρρες, Κ.Υ. Ηράκλειας, 09:00 – 15:00
  157. Σέρρες, Κ.Υ. Νιγρίτας, 09:00 – 15:00
  158. Σέρρες, Κ.Υ. Στρυμονικού, 09:00 – 15:00
  159. Σέρρες, Κ.Υ. Σιδηροκάστρου 09:00 – 15:00
  160. Σκιάθος, Λιμένας Σκιάθου 08:00-15:30
  161. Σύρος, Αθλητικό κέντρο Δημήτριος Βικέλας, 10:00-15:00
  162. Τήνος, Κ.Υ Τήνου, 08:00 – 16:00
  163. Τρίκαλα, Πλατεία Δεσποτικού, 07:30-13:30
  164. Τρίκαλα, Ε’ ΚΑΠΗ, 11:00-15:30
  165. Τρίκαλα, Κεντρική Πλατεία Καλαμπάκας, 08:00-10:00
  166. Φθιώτιδα, Δημοτικό Parking Γαλανέικα, Αλύτρωτων Πατρίδων και Αγίας Παρασκευής, Λαμία, 09:00 – 15:00
  167. Φθιώτιδα, Πανελλήνια Έκθεση Λαμίας-Χώρος Εκδοτηρίων, 10:00 – 15:00
  168. Φθιώτιδα, Παλιό Δημαρχείο Σπερχειάδας ,Δήμος Μακρακώμης, 09:00 – 13:00
  169. Φθιώτιδα, Κεντρική Πλατεία Δομοκού, 11:30 – 13:30
  170. Φλώρινα, Φλώρινα, Ιατρείο ΕΟΔΥ, Ηπείρου 26, 08:30-15:30
  171. Φλώρινα, ΔΕΤΕΠΑ Αμύνταιου, Πλατεία Δ.Μάκρη 36, 08:30 – 15:00
  172. Φωκίδα, Πνευματικό Κέντρο Άμφισσας,08.00-14.00
  173. Φωκίδα, Πολύδροσο, Δημοτική Βιβλιοθήκη,09.00-13.00
  174. Χαλκιδική, Νέα Μουδανιά, Πρώην 4ο Νηπιαγωγείο, Παναγίας Κορυφινής και     Καλόλιμνου, 08:30-15:30
  175. Χαλκιδική, Πολύγυρος, Δημοτικό Θέατρο Πολυγύρου, 09:00 – 15:00
  176. Χαλκιδική, Αρναία, Δημαρχείο Αρναίας, 09:30 – 14:30
  177. Χανιά, Αύλειος χώρος 2ου Κ.Υ Χανίων (1η – 2η ΤΟΜΥ), 08:30 – 18:30
  178. Χανιά, Αύλειος χώρος 1ου Κ.Υ Χανίων (Λεωφ. Καραμανλή 99), 08:30 – 15:30
  179. Χανιά, Πολιτιστικό Κέντρο Ταυρωνίτη, 09:00 – 14:00
  180. Χίος, ΚΑΠΗ Δήμου Χίου, Πολυτεχνείου 25, 09:00-14:30